LÉKÁRNA

Online rezervace eReceptů

 

OTEVÍRACÍ DOBA

DenČasKontakt
Po - Pá 07:00 - 17:00 budova č. 4
+420 702 012 243 
sklad ZM +420 724 379 405
lekarna@nempt.cz

  

Nemocniční lékárna je součástí (oddělením) Nemocnice Prachatice, a.s. Je lékárnou s odbornými pracovišti a funkčně je rozdělena na 3 části: pro veřejnost, pro nemocnici a oddělení přípravy cytostatik. Součástí lékárny je i sklad zdravotního materiálu.

Mgr. Miroslav Gros  
Vedoucí lékárník Vedoucí laborantka
+420 388 600 441 +420 388 600 441
gros@nempt.cz  

příjemném prostředí lékárny se Vám věnuje vysoce kvalifikovaný personál, kromě velmi příznivých cen a nízkých doplatků máme pro vás připravené i další výhody: sleva při nákupu se zákaznickou kartou, parkování zdarma atd. Součástí námi poskytované lékárenské péče jsou i konzultace v oblasti redukce tělesné hmotnosti, odvykání kouření a lékových interakcí. Veškerý zisk lékárny je investován do vybavení naší nemocnice a slouží ke zkvalitňování péče o naše pacienty. 

  V současné době je v lékárně zaměstnáno 10 pracovníků ( 4 magistři farmacie, 3 farmaceutické asistentky, 2 administrativní pracovníci a 1 sanitářka). Farmaceutičtí pracovníci se neustále nadále vzdělávají, pracují na svých dalších specializacích a pravidelně se účastní kongresů, školení a konferencí, aby stačili novým trendům v oblasti farmacie.

Úkolem veřejné části je poskytování lékárenské péče pro širokou veřejnost. Provádíme výdej léků na předpis a nabízíme i sortiment volně prodejných léků, doplňků stravy, čajů a bylin, léčebné kosmetiky a biokosmetiky, dětský sortiment apod. Nabídku jsme rozšířili i o prostředky zdravotnické techniky a zdravotní obuv. Můžeme se pochlubit opravdu širokým sortimentem léčiv běžných i specializovaných, zajišťujeme i léčiva neregistrovaná v ČR (na tzv. mimořádný dovoz). Část léčiv objednáváme přímo od výrobců a získáváme tak pro Vás lepší cenové podmínky. Samozřejmostí je u nás kompletní servis i poradenství v oblasti užívání léků, jejich dávkování a kombinování, jak pro odbornou tak i pro laickou veřejnost. S lékaři úzce spolupracujeme, např. na klinickém hodnocení léčiv, zásobujeme i některé soukromé ordinace lékařů v okrese Prachatice. Spolupodílíme se také na osvětové činnosti v oblasti farmacie, např. přednášky pro veřejnost i pro kolegy z oboru. Novou formou lékárenské péče je certifikované poradenství v oblastech redukce tělesné hmotnosti, odvykání kouření a lékových interakcí.

PROČ DO NEMOCNICNIČNÍ LÉKÁRNY?

  • široký sortiment léčiv- pokud je to možné, nezaměňujeme léčiva na předpis lékaře za náhradní (generická)
  • cenově výhodné doplatky i ceny léků pro všechny věkové kategorie a bez časového omezení
  • slevy na zákaznickou kartu (viz níže)
  • pravidelné nabídkové a slevové akce
  • zisk lékárny je použit na provoz a rozvoj celé nemocnice- podporujete si vlastní dostupnost zdravotní péče
  • odborně vzdělaný personál (certifikát ČLnK pro poskytování odborných konzultací pacientům apod.)
  • citlivý a individuální přístup k zákazníkovi
  • snažíme se Vaše požadavky a problémy vždy vyřešit k Vaší spokojenosti 
  • parkování v areálu zdarma při návštěvě lékárny (dle návštěvního řádu)

Zákaznické karty

Na požádání Vám lékárník vydá při výdeji léčiv nebo nákupu volně prodejného sortimentu zákaznickou kartu. Tato zákaznická karta se dá uplatnit pouze v naší lékárně. K získání zákaznické karty nepředává zákazník žádná osobní data, jednotlivé karty se neevidují, v případě její trvalé ztráty nebo poškození držitel karty přichází o body, které nasbíral. Karta není vázána na jedno rodné číslo, jednu kartu tedy může využívat více osob (např. celá rodina). Tím se rozšiřuje možnost nasbírat více bodů na jednu kartu a realizovat nákup za body.

Jaké výhody poskytuje zákaznická karta?

1) 10% sleva z ceny léčiv nehrazených pojišťovnou ( např. antikoncepce, léky na spaní , očkování, apod.)

2) 10% sleva na veškerý volně prodejný sortiment (kosmetika, obuv, volně prodejná léčiva a doplňky výživy)

3) 1% bonus ve formě bodů, které se načítají na kartu z volného prodeje. Body lze uplatnit při nákupu v případě, že jimi lze zaplatit alespoň polovinu ceny kupovaného přípravku (100 bodů = 1 Kč).  Poskytnutou slevu i počet dosažených bodů si může držitel karty ověřit na účtence, kterou mu na požádání vytiskneme.