Zaměstnání

 Aktuálně nabízené volné pozice:

Nenašli jste ve výpisu volných pozic místo, na které splňujete požadavky nebo byste chtěli dělat na jiné pozici? Neváhejte nám přesto poslat na email personalni@nempt.cz Váš životopis nebo vyplněný osobní dotazník. V případě, že se uvolní vhodné místo, budeme Vás kontaktovat a zařadíme Vás do výběrového řízení.

Nemocnice Prachatice a.s. jako zaměstnavatel

Naše nemocnice zaměstnává přes 400 zaměstnanců a řadí se mezi největší zaměstnavatele v regionu. Jsme moderní rodinná nemocnice s dlouholetou tradicí poskytující komplexní, vysoce kvalitní a specializovanou péči. Konkrétně zdravotnickou lůžkovou péči, následnou péči, dále komplementární zdravotní péči a v neposlední řadě ambulantní zdravotní péči, v areálu nemocnice je lékárna. Máme kvalifikovaný a dobře školený personál, příjemné pracovní prostředí v nově rekonstruovaných prostorách celé nemocnice. Naše laboratoře jsou akreditovány, celá nemocnice je certifikována systémem řízení kvality podle normy ČSN EN 15 224 zaměřené na zdravotnické služby. Nemocnice Prachatice a.s. disponuje 170 lůžky, služby využívají pacienti z celého okresu Prachatice. Ročně je u nás hospitalizováno přibližně 6000 pacientů a provedeno přes 2300 operačních zákroků. 

Nacházíme se v klidném okresním městě Prachatice, které leží v Šumavském podhůří, na jižním úpatí hory Libín, obklopené krásnou přírodou. Historické jádro města, je městskou památkovou rezervací. Okres Prachatice je rozlohou jedním z největších v České republice. Ve městě je pestré kulturní i sportovní vyžití, které ještě rozšiřuje blízkost Lipna, Šumavy, Českých Budějovic, Hluboké nad Vltavou, Českého Krumlova a hranic s Německem a Rakouskem. Areál nemocnice se nachází na kraji města Prachatice, mimo jiné se v něm nachází školka a byty pro zaměstnance.

Nabízíme:

Zajímavé finanční ohodnocení dle vzdělání a praxe

Náborový příspěvek

Skvělé možnosti vzdělávání a rozvoje

Možnost ubytování

Příspěvek na penzijní připojištění

Mateřská školka s prodlouženou pracovní dobou

Závodní stravování

Výhodné tarify na volání pro zaměstnance a rodinu

Věrnostní příplatky za délku pracovního poměru

Cafeterie Edenred - příspěvek na zdraví, sport, kulturu a vzdělání

Další benefity najdete zde.

 

S Vašimi dotazy a žádostmi se můžete obrátit na:

Personální oddělení
Nebahovská 1015, 383 01 Prachatice
tel: +420 388 600 290; +420 702 236 509; +420 607 009 244
e-mail: personalni@nempt.cz
 
Nemocnice Prachatice, a.s. informuje uchazeče o zaměstnání v souladu s čl. 13 nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů  a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), (dále jen „nařízení GDPR“), o zpracování jeho osobních údajů v dokumentu "Informace o zpracování osobních údajů uchazeče o zaměstnání", který je dostupný po rozkliknutí.